Tomasz Trela

szkolenie nr 1 (VIDEO)

JAK WYBIERAĆ I ANALIZOWAĆ SPÓŁKI, ŻEBY ZBUDOWAĆ Z NICH PROFESJONALNE PORTFOLIO INWESTORA

Autor szkolenia: Tomasz Trela

Cena szkolenia: 97 PLN

Jeżeli chcesz wykupić szkolenie za 97 PLN, wpisz swój adres email i kliknij teraz w poniższy przycisk.
Jeśli posiadasz kod rabatowy, to podaj go w kolejnym kroku.
Po wpisaniu kodu, koniecznie kliknij w boczny przycisk,
aby zaakceptować kod rabatowy.
Sprawdź
OdblokujZapoznałem się z regulaminem i i polityką prywatności strony prowebinar.pl

Propozycja dla osób, które chcą posiadać dostęp do tego szkolenia. Czytaj dalej…

 

Drogi Inwestorze,

Jeżeli aktywnie uczestniczysz w Świecie Finansów (lub zamierzasz) i chcesz zwiększyć swoje zyski poprzez świadomy wybór właściwych walorów do swojego portfolio, to dobrze trafiłeś…

Oto dlaczego:
Jako uczestnik projektu ProWebinar, możesz czuć się zaproszony na wyjątkowe Szkolenie z Ekspertem od strategii hedgingowych i rynku derywatów oraz jednym z nielicznych w Polsce specjalistów od zaawansowanych instrumentów pochodnych, czyli opcji.

Już teraz możesz mieć możliwość czerpania garściami wiedzy, od Inwestora, który posiada ogromne doświadczenie nie tylko na amerykańskich, ale także na azjatyckich parkietach finansowych.

Przygotowaliśmy dla Szkolenie po brzegi wypełnione Praktycznymi Informacjami z zakresu inwestowania w różne papiery wartościowe.

 

Podczas Szkolenia:

  • dowiesz się, dlaczego kursy spółek na giełdzie rosną i spadają, a także dlaczego sama cena akcji nie ma żadnego znaczenia,
  • poznasz korelację pomiędzy kursem, a przychodami i zyskami przedsiębiorstw,
  • przekonasz się, że inwestowanie w wartościowe (i niedowartościowane) spółki okazuje się najskuteczniejszym rozwiązaniem z punktu widzenia osiąganych wyników,
  • nauczysz się, jak wybierać i określać spółki o silnych fundamentach i ponadprzeciętnych perspektywach wzrostu,
  • poznasz najważniejsze elementy sprawozdań finansowych i metody rozpoznawania bankrutów,
  • zobaczysz jak w prosty sposób analizować obecną sytuację i przyszłość finansową poszczególnych firm oraz jak odróżniać spółki niedowartościowane od przewartościowanych,
  • dowiesz się, w jaki sposób prognozować przyszłą cenę docelową akcji i szacować ich potencjał wzrostowy na lata do przodu.

 

Kilka Słów o Prelegencie

Tomasz Trela – jest ekspertem od strategii hedgingowych i rynku derywatów oraz jednym z nielicznych w Polsce specjalistów od zaawansowanych instrumentów pochodnych, czyli opcji. Posiada duże doświadczenie nie tylko na amerykańskich, ale także na azjatyckich parkietach finansowych, gdzie operuje poprzez swoją hongkońską firmę inwestycyjną.

Przez niemal dekadę związany był ze spółkami skarbu państwa z branży farmaceutycznej, dla których prowadził działania z zakresu public relations i public affairs. W 2013 roku uruchomił w Polsce własną działalność doradczą, a rok później stworzył w Dubaju międzynarodową firmę konsultingową, która z powodzeniem pomagała swoim klientom prowadzić portfele o wartości wielu milionów dolarów. Ostatnio pracował dla jednego z polskich domów maklerskich, dla którego zaprojektował unikalny autorski program inwestycyjny o nazwie „Prometheus”. Od 2017 roku jest dyrektorem wykonawczym firmy analitycznej Hudson Hill Associates Ltd. z siedzibą w Londynie, a od niedawna także Członkiem Zarządu polskiej siostrzanej spółki inwestycyjnej Hudson Hill Trust S.A.

W wolnych chwilach, pomiędzy niezliczonymi lotniskowymi przesiadkami, prowadzi nagradzanego bloga www.tradingforaliving.pl i przygotowuje się do prestiżowego międzynarodowego egzaminu CFA.

Aby mieć dostęp do szkolenia, musisz mieć wykupiony dostęp oraz być zalogowany.

Dołącz do nas Facebooku

Share This