Szkolenie ON-LINE: 18 i 20 czerwca 2018 roku / godz. 19.00

Trump, Złoto,


Marihuana


czyli na czym zarobisz


w 2018 roku


Trump, Złoto, Marihuana

czyli na czym zarobisz w 2018 roku

Przed nami kolejne fantastyczne wydarzenie…

W najbliższy poniedziałek (18 czerwca) i środę (20 czerwca) będzie okazja dowiedzieć się, jakie Tematy są teraz “gorące” w świecie finansów oraz jak je wykorzystać w tradingu. Przygotowaliśmy dla Ciebie potężną dawkę wiedzy, którą krok po kroku zastosujesz w praktyce. A co najważniejsze, poznasz aktualną sytuację geopolityczną popartą analizą fundamentalną i dowiesz się, jakie korzyści możesz wyciągnąć bezpośrednio dla siebie.

Dwa Szkolenia

18 i 20 czerwca 2018 r. (Poniedziałek i Środa) godz. 19:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Krzysztof Daleki

Piotr Głowacki

Skupimy się na 3 głównych Tematach:

 

Temat #1
Wpływ prezydenta Trumpa na światowe rynki finansowe.

 • Poznasz historię narodzin “prezydenta” Trumpa, czyli kulisy sławetnej kolacji dla dziennikarzy, podczas której ówczesny prezydent Obama publicznie i przez kilka minut, szydził z Trumpa siedzącego na sali. Konsekwencje tego obserwujemy do dziś i będziemy obserwować w przyszłości.
 • Przeanalizujemy obietnice wyborcze Trumpa, z których wynikało wzmocnienie kilku rynków. Dlatego też popatrzymy na wykresy Uranu i trzech związanych z nim spółek, oraz instrumentów, które będąc pod dużym wpływem Rosji mogą zyskiwać w Wojnie Celno – Handlowej.
 • Dowiesz się też o Chinach i asie jaki ukrywają w rękawie, czyli o instrumencie, który możemy kupować na globalnych rynkach finansowych.

 

Temat #2
Jak zarobić na Złocie w 2018 roku.

 • Dowiesz się o wojnie jaką toczą Chiny z Dolarem. W przeciwieństwie do Iraku, Libii i Syrii udaje się im detronizować dolara w światowym systemie wymiany gospodarczej. Długofalowe konsekwencje dla Dolara i rynków finansowych są znaczące. Co ciekawe, chińczycy zastępują Dolara jako walutę rezerwową… złotem, chcąc przekonać światowych producentów ropy do tego, aby swoje rezerwy przechowywali w metalach szlachetnych (które sprzedadzą im chińskie giełdy), a nie jak do tej pory w dolarze.
 • Przeanalizujemy różne grupy instrumentów związanych ze Złotem, w tym ETF-y na małe spółki wydobywcze, wybrane spółki, jak i sam kruszec.

 

Temat #3
Marihuana – spółki, które uczynią Cię bogatym.

 • Na dniach nastąpi legalizacja Marihuany rekreacyjnej w Kanadzie. Będzie to drugi kraj po Urugwaju z pełna legalizacją. Obecny tam rynek wart jest 400 mln USD, przy czym popyt po legalizacji szacowany jest na 4 mld USD. Kanada stanie się największym producentem oraz eksporterem marihuany. Ocenia się, że cały rynek legalny i nielegalny ma wartość 150 mld dolarów (to 4 razy więcej niż wartość rynku Kawy!). Czy potrafisz sobie wyobrazić jak duża część nielegalnego obrotu jest do zagospodarowania przez legalnych producentów? To może być jeden z bardziej perspektywicznych rynków na najbliższe lata.
 • Podczas szkolenia poznasz obszar gospodarki zajmujący się Marihuaną, czyli ETFy, spółki wspomagające produkcję oraz duże spółki produkcyjne. Dowiesz się jak inwestować w tej branży.

 

Zapraszamy Ciebie do fascynującego i magicznego świata finansów widzianego okiem Tradera.

Co otrzymasz wykupując dostęp do Szkolenia:

 

 • Bilet wstępu na dwa spotkania
  18 i 20 czerwca odbędą się sesje treningowe z Piotrem Głowackim, każda z nich będzie trwała co najmniej 2 godziny.
 • Zapis szkolenia
  Dostaniesz dostęp do Panelu Edukacyjnego Prowebinar, gdzie znajdziesz nagrania Video ze spotkań z Piotrem Głowackim z dnia 11, 18 i 20 czerwca.
 • Kupon Rabatowy 50%
  otrzymasz 50% zniżki na jeden wybrany zapis szkolenia z Panelu Edukacyjnego Prowebinar – kupon rabatowy należy wykorzystać do najbliższego poniedziałku 18 czerwca br.

Zarezerwuj miejsce dla Siebie już dziś:

Jeżeli jesteś zainteresowany, kliknij teraz w poniższy przycisk i zarezerwuj miejsce na szkolenie on-line.

Kto będzie naszym gościem?

Piotr Głowacki

Podczas swojej wieloletniej kariery odmienił patrzenie na giełdę tysiącom osób. Każdego dnia analizuje rynek walut, indeksów i surowców, a swoje analizy publikuje na www.infoinwestor.pl. Sporządził ponad 4000 analiz i opublikował prawie 30 000 wykresów. Inwestuje w  oparciu o swoje doświadczenie oraz o metodologię Mistrza Świata w Tradingu Roberta Minera. Obecnie, oprócz szkoleń, analiz i raportów o stanie świata, inwestuje również na rynku nieruchomości. W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych, wspierającej rozwój i edukację Inwestorów Indywidualnych oraz organizującej największą w europie środkowo-wschodniej konferencji inwestorów.

Share This