Piotr Głowacki

szkolenie nr 2 i 3 (VIDEO)

KONFLIKT USA – CHINY, CZYLI JAK DZIĘKI TRAMPOWI ZAROBISZ DUŻE PIENIĄDZE

Autor szkolenia: Piotr Głowacki

Cena szkolenia: Za Darmo

Czy wiesz, że…

6 kwietnia 2017 roku Prezydent Trump wraz z żoną gościli prezydenta Chin Xi Jinpinga i jego małżonkę. Po wyśmienitym obiedzie na stół zostało podane najpyszniejsze ciasto czekoladowe na świecie – tak relacjonował Trump. W chwili, gdy kubki smakowe prezydenta Jinpinga rozsmakowały się z aksamitnej czekoladzie, Prezydent Trump przerwał ciszę, mówiąc:

“Panie prezydencie, proszę pozwolić, że coś Panu wyjaśnię. Właśnie wystrzeliliśmy 59 pocisków rakietowych w Syrii, chciałbym, aby Pan o tym wiedział!”

Nie, to nie jest historia z książki szpiegowskiej, to wydarzyło się naprawdę… Prezydent Chin zamilkł na dziesięć sekund zaskoczony w momencie, w którym najmniej się tego spodziewał, a po chwili jakby nie dowierzając poprosił tłumacza, aby ten powtórzył jeszcze raz… Od tego czasu minął rok, a stosunki amerykańsko-chińskie za sprawą obustronnych ceł stały się znacznie bardziej napięte.

Trwa wojna celno-handlowa, na której można zarobić całkiem dobre pieniądze. Jak?

O tym dowiesz się z tego szkolenia.

W tym VIDEO poruszymy jeszcze jeden temat…

Dlaczego duże banki inwestycyjne kupują Srebro?

Rynek Srebra jest jednym z najbardziej skoncentrowanych rynków na tej planecie. A teraz największy gracz gromadzi Srebro w sposób jaki dotąd nikt nie robił.

JPMorgan, bo o nim mowa to jeden z największych, najpotężniejszych i najlepiej “poinformowanych” banków na świecie. Zarządza bilionami dolarów. Warto więc obserwować, co robi.

 

Podczas Szkolenia:

  • w co teraz należy inwestować i czy nadchodzi roczna korekta spadkowa,
  • co lub kto ma dziś największy wpływ na rynki,
  • jak skorzystać na konflikcie USA-Chiny,
  • jakie są różnice i podobieństwa Wojny Celnej trwającej obecnie w porównaniu do Wojny Celnej z lat trzydziestych XX wieku,
  • w jaki sposób inwestować rozkładając ryzyko,
  • ciekawe branże i instrumenty do dywersyfikacji portfela i zabezpieczenia kryzysowego.

Zapraszamy Cię do obejrzenia tego szkolenia. Przygotowaliśmy go specjalnie po to, abyś zrozumiał, które konkretnie instrumenty warto teraz kupować. Wierzymy, że tylko na inwestycjach w dłuższej perspektywie czasu można zarobić naprawdę duże pieniądze.

 

Kilka Słów o Prelegencie

Piotr Głowacki – podczas swojej wieloletniej kariery odmienił patrzenie na giełdę tysiącom osób. Każdego dnia analizuje rynek walut, indeksów i surowców, a swoje analizy publikuje na www.infoinwestor.pl.Sporządził ponad 4000 analiz i opublikował prawie 30 000 wykresów. Inwestuje w  oparciu o swoje doświadczenie oraz o metodologię Mistrza Świata w Tradingu Roberta Minera. Obecnie, oprócz szkoleń, analiz i raportów o stanie świata, inwestuje również na rynku nieruchomości. W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych, wspierającej rozwój i edukację Inwestorów Indywidualnych oraz organizującej największą w europie środkowo-wschodniej konferencji inwestorów.

Dołącz do nas Facebooku

Share This