Luboslav Cisarik

szkolenie nr 2 (VIDEO)

STRATEGIA AUTOMATYCZNA

Autor szkolenia: Luboslav Cisarik

Cena szkolenia: 97 PLN

Propozycja dla osób, które chcą posiadać dostęp do tego szkolenia. Czytaj dalej…

 

Zastanów się ile czasu byś zaoszczędził, gdybyś mógł swoją strategię inwestycyjną w pełni zautomatyzować? Jedna, kilkanaście czy kilkadziesiąt godzin tygodniowo?!
Bez względu na Twoją odpowiedź – na pewno WARTO to zrobić…

Dlatego z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Ciebie do obejrzenia szkolenia z nietuzinkowym Ekspertem w dziedzinie Automatyzacji Tradingu. Luboslav Cisarik, bo o nim mowa, to Inwestor i Biznesmen, z którym znamy się już ponad 5 lat i możemy ręczyć za jego profesjonalizm. Od prawie 20 lat aktywnie inwestuje na giełdzie, a jego obecne zyski z tradingu automatycznego tworzą wielką część jego dochodów.

Jak nas Lubo przekonuje, każdy kto dołączy do szkolenia, dowie się jak BEZ zaawansowanej wiedzy programisty tworzyć kolejne roboty oparte o własne założenia tradingu! Myślę, że to naprawdę wyjątkowa okazja, z której trzeba skorzystać…

 

Z tego VIDEO dowiesz się:

  • Zobaczysz na żywo jak Luboslav tworzy kolejne Roboty inwestycyjne;
  • Poznasz zaawansowane, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzia do budowy strategii inwestycyjnych;
  • Nauczysz się bardzo szybko budować swoje pierwsze Systemy Tradingu;
  • Dowiesz się jak testować i optymalizować zaprojektowane przez Ciebie Roboty
  • Przetestujemy strategie uczestników szkolenia i wymienimy je między sobą.

 

Kilka Słów o Prelegencie

Luboslav Cisarik – rozpoczął swoją przygodę na Giełdzie u schyłku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to zdobywał pierwsze doświadczenia w świecie giełdy inwestując w towary notowane na WGT. Współpraca z największymi spółkami w tej branży dała mu cenną wiedzę i stała się fundamentem, na którym stawiał kolejne kroki w karierze inwestycyjnej. Decyzje podejmował uznaniowo, badając możliwości analizy technicznej, co doprowadziło go do profesjonalnego zautomatyzowanego handlu za pośrednictwem robotów. W krótkim czasie, to podejście do inwestycji stało się jego ulubionym zajęciem. Obecne zyski z tradingu automatycznego tworzą wielką część jego dochodów. Za pośrednictwem kilku projektów edukacyjno – rozwojowych dzieli się swoim doświadczeniem i pasją. Jest duże prawdopodobieństwo, że słyszałeś o Luboslavie Cisariku, gdyż całym sercem zaangażował się w projekcie StrategyLab, której celem i misją jest rozwijająnie społeczności algo traderów w Polsce.

 

Zrzuty z ekranu wykonane podczas szkolenia:

Aby mieć dostęp do szkolenia, musisz mieć wykupiony dostęp oraz być zalogowany.

Dołącz do nas Facebooku

Share This